HP ePrint

Tisk odkudkoli
Hp ePrintje bezplatná služba ePrint od společnosti HP. Přináší snadný způsob tisku z e-mailu, kdykoli a odkudkoli. Stačí jen přidat soubor jako přílohu e-mailu a poslat jej na e-mailovou adresu tiskárny. Příloha se v této tiskárně automaticky vytiskne. Podporované typy souborů zahrnují PDF, JPG, TIF a dokumenty Microsoft Office(R). 
   POZNÁMKA: Přílohy se mohou vytisknout jinak, než jak vypadají v programu, pomocí něhož byly vytvořeny, a to v závislosti na původních použitých písmech a možnostech rozvržení. 

 

 
Z důvodu ochrany před nevyžádanou poštou přidělí společnost HP vaší tiskárně náhodnou e-mailovou adresu, která nebude nikdy publikována a která ve výchozím nastavení neodpovídá žádnému odesílateli. Služba ePrint rovněž poskytuje standardní filtrování spamu a převádí e-maily a přílohy na formát pro tisk, čímž se snižují hrozby virů a jiného škodlivého obsahu. 

 

   POZNÁMKA: Služba ePrint neprovádí filtrování e-mailů na základě obsahu, takže nemůže zabránit tisku sporného materiálu nebo materiálu chráněného autorskými právy. 

 

SHARE IT:

Leave a Reply