Ingress hra pro zlost – 3.leden 2013 Edit: 7.1.2013 odvolávám co jsem řekl.

Už asi 5tý den zkouším hrát Ingress. V mém provinčním okresním městě jsou v tomto okamžiku 3 portály osvícených. Jako člen odporu to nemůžu nechat jen tak. OK.. začínám hrát.

Aplikace po tom mediálním hype vypadá pitomě. Snaž se o jakési podivné vizuální efekty a hraje připrdlé scifi efekty. To že gui vypadá mizerně by mi nevadilo. Klidně ať je to jen v textovém módu nebo nějaké jednoduché čárové grafice, hlavně ať kurva kruci jde ovládat.

Tolik lagů, zamrznutí a pádů aplikace jsem ještě neviděl. Na mobilu s 1GHz CPU (motorola motoluxe) je to nepoužitelné. To že je ta hra beta tento stav neomlouvá. V betě je už vše funkční a dá se to hrát. Né že u portálu prostojím 30 minut a z toho jen 5 minut mám šanci aplikaci ovládat. Ingress telefon přetíží natolik, že nejde ani vypnout a musí se vyndavat akumulátor. Tfuj takový zklamání.

EDIT: 7.1.2012…

je to zvláštní ale zničeho nic  (žádny update či změna sw v telefonu) aplikace běží spolehlivě. Pády jsou vzácností a lagy minulostí. Portály osvícených tedy padly a hnutí odporu nyní v mém městě ovládá všechny portály 🙂

 

 

SHARE IT:

Commenting area

  1. Dej si dokupy telefon;) Na mém SGS2 (1.2GHz) to fičí bez jedinýho problému. A to jsem hrál chvíli na ofiko romce od Camcungu a teď jedu na CM 10.1 (Android 4.2.1), kterej jede pár týdnů v prvních buildech a zatím naprosto žádný problém… ani s ROM ani s Ingressem. A telefon taky nijak nešetřím, mám tam cca 80 aplikací. Takže chyba bude asi někde jinde;)

  2. Ahoj! To mi tedy řekni kde.. viz můj dnešní edit. Teď to jede jako z praku.. „asi vítr“. 😉

Leave a Reply