Lidská agresivita jde ruku v ruce s omezeností a tupostí

Na tomto videu na youtube je natočená kočka v poměrně zvláštní klidové poloze.  Kočka se viditelně nijak netrápí ani není omezen její pohyb. Ta kočka vlastně normální a zvláštnost tomu videu dává jen název „Zhulená kočka“.

To umožňuje spoustě lidí předvést jak je jejich tupost propojena s agresivitou.

Následuje pár tupo-agresivnich komentářů:

MrTheAdam : (věk 17) Trání zvířat, zabít toho kdo jí něco do jídla dal, kočka jaksi jointa hulit nebude.
MrTheAdam : Já znám lidi, kteří jim do jídla dávají různý drogy, tabák atd. kočka to sežere a je sranda, ale jak pro koho!Ty lidi bych nejradši zabil, dovolovat si na slabší.

AngelicKyra18
: (věk 24) Chudinka kočička, strčila bych tohle hovado do na míru dělané klece a nechala ho tam tak 2 dny. Pak bych se ho zeptala, jestli už ví,jak se cítila ta kočička

bifreeeska
: (věk 20)  rozrezala bych ti ksicht kretene!

xmarcelka
: (věk 24)  Pokud si jí zhulil seš chudák největší. Přála bych ti aby se ti z těch sraček udělalo jednou na chcípnutí a aby ti dal někdo třeba do pití nějak humus a tys skončil na aru aby sis začal vážit života..ho-va-do ubohý.

youngmikee305
:  (věk 22) Kamo, tak tebe si snad najdu a podriznu te, ty jsi opravdu takovej kokot, az to svet nezazil… mno… proste zasrana fetka, ktery uz to vypiceny huleni vypalilo mozek… Proste faggot!!
a několik pouze tupých:

kamilenka96
:  (věk 24) chudak ta kočka…takhe ji trapit

Silvinka9
: (věk 20) picusi co te kocce udelali..nemam slov..
…co k tomu dodat. Z videa mimo jiné vyplývá,  že je cizojazyčné a dle komentáře českého uploadera se ani nejedná o kočku kterou zná nebo k ní má jiný než platonický vztah. Přesto hodně lidí má problém toto rozpoznat nebo to alespoň vzít na vědomí. Oni ve skutečnosti pouze chtějí světu sdělit co by s kameramanem udělali (zabít,mučit,rozřezat obličej,zajistit pobyt na áru,podříznout,…) A to vše jen na základě titulku u videa, kde je poklidně odpočívající a pozorující spokojená kočka.  Neuvěřitelné co v lidech pořád dřímá za bestii.  Zajímalo by mne co ti lidé v ten den kdy ten komentář napsali jedli.. učitě to bylo maso ze zvířátek co jim neuřízli hlavu v řezači hlav (ňamka kuře) nebo neprostřelili hlavu a nenechali je vykrvácet (ňam ňam kravička a prasátko) případně to určitě nebyl udušený kapřík.  Protože to by zřejmě jinak jejich útlocitnost donutilo vzít jatka útokem .
Naštěstí jsou takovéto komenty v menšině a já můžu jít snít si své sny.
SHARE IT:

Leave a Reply