Koupený Donutil vypráví o Sněhurce

Tak máme rok 2016 a zřejmě bude velmi libový. Začal nám dobře, pár moudrých lidí se sešlo a zřejmě donutilo Donutila nám povědět pravdivou pohádku o Sněhurce.

Pan Donutil nám v ní povídá mimo jiné že: Sněhurka co dle slov vypravěče má pleť bílou jako mléko, se setkala s černochem.  Moc se prý oba divili tomu, že když jeden sáhne na druhého, nemá jinak zbarvený prst.  Nakonec sněhurka s černochem povila děti „Nebyly ani bílé, ani černé. Byly světlehnědé,“ jak popisuje následnou lásku a vizáž dětí Donutil.

Ono to docela koresponduje s ovládáním ČT politiky jako je Sobotka. Pan Sobotka si totiž dopisuje s jinými lidmi z vlády a snaří se dělat večerníčky, kde nějaká prý vlídná tvář bude povídat, jak jsou uprchlící fajn. Jak nám budou léčit naše ženy protože jsou hlavně študovaní gynekologové.

Prostě pan Donutil je podle mne svým chováním to samé co je Josef Laufer spolupracovník Státní bezpečnosti, důvěrník StB, krycí jméno Vostrý, evidenční číslo 14 075.
Ještě by nám mohl pan Donutil zazpívat nějakou prima písničku jako agent Vostrý.

– takže tady máme svinstvo kdy veřejnoprávní televize vysílá to co chce vládnoucí strana

– také tady máme umělce co je prostě podle mne taková vládní kurvička

– a hlavně zde máme ovlivňování dětí. Což je opravdu něco hrozného. Je to hodně velká úchylárna

Děti si teď můžou myslet, že bílá pleť je vada a hnědá je lepší.

Edit.. pan Donutil vydal prohlášení:

Miroslav Donutil doslova napsal:

Dobrý den,
poslední dobou se facebookem šíří tato pohádka (http://www.ceskatelevize.cz/…/315292320180003-pravdivy-prib…) s nenávistnými komentáři mířenými na moji osobu a Českou televizi. Na jednom pochybném „zpravodajském“ serveru pro zkrachovalé politiky a podivíny dokonce publikovali o celé kauze článek.

Hodí se říct, že se jedná o cyklus pohádek, kde je láska opakovaným motivem. Protože, jak jste si možná všimli, žijeme na planetě a dokonce i v zemi, kde nejsou jenom běloši, nelze se divit, že v jednom z mnoha příběhů to vypadá takhle. V Doktoru Martinovi jsou všichni herci bílí a nikdo tento seriál neoznačuje za propagandistické dílo árijské kultury, tak se prosím uklidníme.

Pokusy o rasovou čistotu jsme tu už měli a jestli má nějaké politické hnutí ambice vyzkoušet, jestli Hitlerův recept na úspěch bude fungovat na české voliče, ať to zkusí, ale spálí se, protože jsme země plná sebevědomých lidí.

Věřím, že mě moji fanoušci mají rádi. A já mám rád je. Proto vyzývání k bojkotu několika populisty se asi těžko potká s úspěchem. Já už jsem ve věku, kdy jsem toho hodně dokázal, tak mě nevystraší nějaká málem nedostudovaná nula – sociolog a hnutí hysterických slepic, které jsou sice matky, ale pitomé.

Zdravím do Brna!

Komentář: Pokud se něco jmenuje „Pravdivá příběh o Sněhurce“ a je to cíleno na děti, tak vaše šaškování na téma rasismus,hitler je směšné. Děti nemají rozpoznávací empirii, aby na to mohli zaujmout stanovisko. Berou to jako fakt od prima sympatického pána. Čekal jsem od vás omluvu a ne aroganci.  Vaše zaštiťování se slovy „jsem toho hodně dokázal“ je poměrně úsměvné, ale v českém šoubiznyse běžné. Kilometr za hranicemi vás nikdo nezná.

SHARE IT:

Leave a Reply