Minischengen

Tak se chytré hlavy ve „východním něměcku“ sešli a vymysleli Minischengen. Že prý ostatní státy stojí zaprd, a že Nizozemsko, Německo, Švédsko, Rakousko a Belgie jsou jen ti praví bráchové co spolu mluví a jsou v jedný partě. Zbytek ať klidně shoří. Kromě toho, že by to znamenalo první krok k celkové demontáži EU, tak by to zároveň byl krok k počátku „arabského jara“ v EU. Tehdy taky EU se hrozně snažilo demokratizovat (čti: politici si mysleli, že to tam vylepší) ne úplně ideální stav, který v těch zemích byl.  To že se to pak zvrtlo, zemřelo o několik řádů víc lidí než kdyby se nic nedělalo. Daly se do pohybu hordy a následky začínáme pociťovat (stále ale jen slabý odvar toho než který na nás čeká). Takže tyto „moudré hlavy“ to chtěj zase vylepšovat. To že v davu se skrývají vize jako má například: Pavel Kolomaznik z Otrokovic: „alelújaaa….já bych zase vytvořil druhý minišengen čr,sr,pl,hu,ro + pobaltské republiky, zrušil bych NATO, zavedl branou povinnost a vojenskou spolupráci s Ruskem!“ bych asi už nezmiňoval. Opět jen slabý odvar toho co nás v tom případě čeká.

Tedy dovolím si poradit do EU:  Je potřeba zavést politiku izolacionismu, soustředit se jen na pragmatická rozhodnutí a podporu ekonomiky. Vzniklé politické a ekonomické prostředky použít na rozvoj společnosti založené na křesťanských hodnotách v Evropě (ne jen v EU).  Striktně vyžadovat plnění zákonů platících v EU a na územích členských jednotlivých států. Povolat veškerou armádu k ochraně vnějších hranic celé(!) EU. Vracet imigranty, kteří nesplňují požadavky na politický azyl. Humanitární uprchlíky identifikovat (dna,otisky) a vystavit povolit jim dočasný pobyt na maximálně jeden rok bez povolení ke svobodnému pohybu po EU. Bez vyjímky (včetně politických) nepřijímat muže od 15 do 65let, ty okamžitě vracet zpět. Vracení zpět praktikovat i za cenu, že je potřeba vytvořit předmostí pomocí vojska. Jediné v čem je možné porušit politiku izolacionismu je ekonomická podpora konkrétní válčící strany a to jak pomocí přímé finanční podpory, tak podpory obchodní.

Zdůvodnění: EU a křesťanská společnost obecně překročila již práh a vkročila do historicky významné epochy, kdy není možné přijímat problémy okolního světa jako by křesťanský svět byl těch problémů příčinou. Za posledních 50 let došlo k rozvoji mnoha států a regionů a to tak. že v mnoha parametrech převýšili Evropu. Tedy jsou v tomto okamžiku velmi silnou vahou a tedy ovlivňují život v jiných regionech. To, že Evropa je ve skutečnosti slabá a nedokáže se bránit je právě příčinou současného stavu migrační vlny mířící právě na evropu. Evropa musí přestat být slabou a musí přestat hladit po hlavě každého kdo na ní udělá smutné oči.  Tím, že se přijímají bojeschopní muži 15-65 let jen zhoršuje bezpečnostní situaci v Evropě a neumožňuje vyřešit vlastními silami problém v místě.

SHARE IT:

Leave a Reply