Nevím jak někoho napadlo umístit Slovanskou epopej do Fantovy kavárny na hlaváku. Nelze nepominout, že kolem projedou či projdou každý den desetitisíce aut po magistrále či lidí v podchodu na nádraží, jež vypustí opravdu hodně škodlivin, které budou nutně působit i na vystavené obrazy. Mimochodem si zajděte do Fantovy kavárny a podívejte se v jakém stavu je po 100 letech. V podobném stavu bude epopej po dalších 100 letech , které nedej bože stráví v prostorách kavárny a přilehlých prostorách do kterých ty obrazy nacpou.

Určitě také nepominu fakt, že do prostor Fantovy kavárny se vzhledem k rozměrnosti epopej nehodí. Možná kdyby se tam daly vybrané reprodukce zmenšené v poměru cca 2:1 tak budiž. No já tu situaci neovlivním. Jestli Fantovku zaplácnou epopejí, tak se tam na to půjdu podívat a třeba sem připíšu po letech nějaký update.

 

 

SHARE IT:

Related Posts

Leave a Reply

You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>