Co na ženy zabírá?

Co na ženy zabírá?

Jak je sbalit, co jim říkat a jak se u toho tvářit? Určitě ne jako kus plísňového sýru, který leží na regálu a nikdo ho nechce. Sebrali jsme pro vás finty, tipy, triky i odstrašující návody na to, jak balit holky a nebýt přitom za moulu.

Ještě před tím, než se pustíme do toho, jak na to, uvítejme mezi námi všechna zvědavá děvčata, která se přišla podívat, co že si tu budeme vyprávět. Holky, ahoj! To, co se tu dozvíte, budete možná popírat, ale nás to z míry nevyvede. Tohle je ze života.

Buďte vtipní až za hrob
Ženy se rády hihňají a milují vtipné muže. Humor při flirtu zabírá víc než fosforové tkaničky, vypracovaná figura a spiklenecké mrkání. Vizáž je sice důležitá, realita ale ukazuje, že větší šance má ten, kdo srší humorem a dokáže pobavit. To neznamená, že hned zítra zasypete svůj objekt touhy jedním z těch roztomilých vtipů, po kterých dívky dospějí k názoru, že máte doma pod postelí mrtvolu na hraní. Napřed otestujte, jaký (a zda vůbec) má váš cíl smysl pro humor. A nebojte se mluvit. Ženám stačí první krok z vaší strany, pak už vám budou vyprávět ony. Vás přitom čeká náročnější úkol – viset jim na rtech, hltat je očima a tak vtipně reagovat, že budou říkat ,,Ty seš blbej!“ (rozuměj dobrej). Můžete říkat i něco chytrého, ale raději to nezkoušejte. Mohla by to být nuda – a to nesmí!

Romantika je klíč
Pokud nejste vtipní, musíte být romantičtí. Ženy si řeknou: Je to suchar, ale milej. Zasypte je květinami, občas postůjte u okna v póze Hraběte Monte Christo hledícího vstříc romantickým dobrodružstvím, chovejte se jako pravý gentleman a buďte k ženám ve všech směrech pozorní (počítá se do toho i sahání na prsa v okamžicích, kdy si o to koledují). Pozor! Romantické není sledovat dívku každý den s dvacetimetrovým odstupem na cestě ze školy, postávat před jejím domem a smolit si poznámky do deníčku. Romantické není ani vyznání, které použil jeden můj kamarád. Napsal své vysněné dopis, zabalil jím dlažební kostku a hodil jí ho do okna, aniž by se ujistil, zda je otevřené. Tudy cesta nevede. A konečně, romantické není oslovení ,,Čau kóčo. Nevlítneme spolu na to?“ Fungovat ale může.

 

Ukecejte je
Ženy to popírají, ale každá se dá ukecat. Vážně. Hustěte do nich horem dolem jak jsou krásné a jak se vám o nich po nocích zdá a ony nakonec podlehnou. Každý člověk je rád, když ho někdo chválí a někomu se líbí a muži jsou na tyhle věci experti, když mají cíl. Najděte během hovoru její slabinu a usilovně na ni brnkejte. Někdy zabírá úžas nad inteligencí, jindy nad krásou, kolikrát to chce sednout si na zadek před celou osobností. Nezapomeňte se u toho správně tvářit. Mám kamaráda, který dívkám dokáže i ten nejjednodušší fakt podat tak, jako by jim vyprávěl o své výpravě do harému chána Sulejmána. Nejen, že díky tomu vypadá jako sexy Brouk Pytlík, ale ono mu to vychází. Vezměte si z něj příklad a nebojte se zaujatě mluvit o čemkoli. Ženy přitahují chlápci, co se vyznají.

Opijte je
No jasně, na co ještě čekáte. Rychlý, bezbolestný a nepříliš drahý způsob, jak ze sebe udělat vtipného, okouzlujícího a absolutně úžasného společníka, je nalít do ženy alkohol. Je to prastarý a pohodlný způsob, který má jedinou nevýhodu. Když to přeženete, skončí vám v náručí bezvládný žok nazelenalé barvy vydávající podezřelé bublavé zvuky.

Nastražte na ni past
Zřejmě nejúčinnější známá past je tvrdit o sobě, že máte holku, kterou děsně milujete, ale rozcházíte se s ní, protože vám odjela do USA tancovat v tangách u tyče a seznámila se tam s bohatým kovbojem. Pro ženu je to znamení, že jste dost dobrý na to, abyste měl partnerku a že jste zároveň k mání. Sotva o sobě něco takového dáte vědět, začnou se kolem vás ženy rojit (podobný efekt má i prohlášení, že máte obřízku). Bavte se s nimi, vybírejte, ale netlačte na pilu. Ve všech případech, o kterých tu byla řeč, platí, že žena musí mít pocit, že o nic nejde. Je to jen kamarádství a vy nesháníte partnerku. A to líbání, které jste právě absolvovali po nezávazné společné návštěvě kina, to je nádherné okamžité pominutí smyslů dokazující, že k sobě patříte. Že je to komplikované? Ženy jsou komplikované! I řízená nukleární reakce nebo průjezd dálnicí v protisměru jsou v porovnání s jejich komplikovaností jednoduché jako facka.

Roztočte peníze
Pokud má být tento návod úplný, pak tu musí padnou i zmínka o penězích. Vztahy by neměly být o bohatství – ale někdy jsou. Takže když nic jiného nezabírá, rozšoupněte se. Pozvěte ji na drahé pití, ještě dražšího lososa a kupte jí pekelně drahý dárek (pokud si myslíte, že za to stojí). Na každou ženu to udělá dojem a na typ sexypijavice to dokonce funguje s účinností vteřinového lepidla. Dotyčná se vám pověsí kolem krku (nebo jakéhokoliv jiného orgánu) a vy se budete cítit jako Bůh. Má to jedinou nevýhodou. Krasavice se od vás bleskurychle odlepí v okamžiku, kdy vám začnou peníze docházet.

Balení a svádění žen je kumšt. Někomu to jde samo od sebe, jiný s tím má akorát starosti. Mám kamaráda, který prostě jen existuje a ženy by se o něj porvaly. A mám kamaráda, před kterým pro jistotu prchají, protože jde na to blbě. Nejlepší je asi být v pohodě a přistupovat k tomu s odvahou a bez zbytečného dramatizování. Když to budete moc prožívat, budete mít strach a nejistota vám bude čišet z očí. Na to holky nezabírají. Když si naopak budete věřit a vezmete to tak, že svět se nezboří, když vám někdo řekne ,,Seš zdravej, magore“ hned vám to půjde líp. Nic jiného ani nezbývá. Doby, kdy budou holky balit chlapy jsou pořád ještě daleko. A asi je to dobře.

SHARE IT:

Leave a Reply